Červen 2014

KONEC

8. června 2014 v 12:40 | Johnny
Tak vás zase vítám po pár dnovém Hiatusu,rozhodl jsem se,že tady nezůstanu.Chci si otevřít blog o Katy Perry.Možná se sem někdy vrátím,ale zítra to nebude.Všichni jste mi přirostli k srdci,bavilo mě tady psát články,ale jak už jsem říkal chci se věnovat jiným koníčkům.Pokud se mnou chcete nadále být Affs na mém blogu o Katy (který si teprve založím :D) tak se na tom blogu potom zapište.Ale napíšu sem ještě pár proslovů o mých oblíbených affs.

Anett-bellathorne-official.blog.cz: Anett,ty si hvězda.Tvůj blog je hvězdný blog,který se jen tak nenajde.Určitě budeš mít jednou jeden z nejlepších blogů v Česku a Slovensku.Jsi úžasná v blogování.Děkuju že si na tomto blogu se mnou byla Affs. :)

Caroline-dailyslenator.Moc ti děkuji,že jsi mě sem na blog vzala,moc si toho cením.Tvé všechny blogy byly úžasné.Přeju ti ,aby tvůj blog o Seleně byl úžasný,ale on už vlastně je úžasný. :)

Andie-andiegraphic.blog.cz-Ty jsi úžasná.Tvé layouty jsou nejhezčí ozdobou všech blogů,který od tebe mají layout.Jsimi moc příjemná a byl bych moc rád kdyby jsi se mnou byla na mém blogu o Katy Affs.

Tímto článkem se s vámi loučím a uvídíme se na mém blogu o Katy.(Odkaz na blog sem přidám.)
-Johnny
EDIT: Adresa mého blogu o Katy: love-katycats.blog.cz

HIATUS

4. června 2014 v 16:50 | Johnny
Ahoj lidi,oznamuji Hiatus.Důvod je takový:Už mě moc blogování nebaví,chci se věnovat také jiným zálibám.Nevím co napsat. Hiatus bude do neděle 8.5.2014.Prosím všechny affs,aby mě vynechali z kontrol.Musím si to všechno promyslet jestli dále chci psát na tento blog.Pokud bych se nevrátil tak to,ale neberte jako absolutní konec.Kdyby byl konec napsal bych to na blog.

-Johnny